Jesteśmy niesamorządną przedszkolem publicznym, prowadzącym edukację dzieci w czterech oddziałach. Zapewniamy wykwalifikowaną i zaufaną kadrę pedagogiczną. Naszym głównym celem jest umożliwianie dzieciom wszechstronnego rozwoju. Nasze przedszkole stawia  na ruch i rozwija umiejętność uczenia się. Ruch w naszym przedszkolu to główny element każdego dnia. Mamy możliwość spędzania dużej ilości czasu w naszym ogrodzie przedszkolnym, a  park linowy sprawia naszym dzieciom dużo radości. Uczymy się  rozwijając nasze zdolności  umysłowe, szukamy rozwiązań problemu i tworzymy nowe rozwiązania.

Nasze programy nauczania

„Klucz do uczenia” wg teorii Lwa Wygostkiego to program który  którego najważniejszym elementem jest rozwój i umiejętności uczenia się, czyli przygotowanie do pełnego korzystania ze swojego potencjału.  Rozwijanie zdolność dziecka do jasnego i kreatywnego myślenia, planowania, realizowania tych planów i komunikacji z otaczającym  społeczeństwem.

„Dziecięca matematyka” Edyty Gruszczyk Kolczyńskiej i Ewy Zielińskiej to program edukacji matematycznej przedszkolaków w którym najważniejsze są osobiste doświadczenia dziecka. Stanowią one budulec, z którego dziecko tworzy pojęcia i umiejętności. Jeżeli doświadczenia są odpowiednio dopasowane, przyczyniają się  do rozwoju myślenia  logicznego i hartowania dziecięcej odporności.